Legg gode normer i starten av teametableringsfasen

Når du skal sette sammen et team, handler det ikke om å sette sammen de aller beste til et såkalt superteam. Det du må ha fokus på, er samhandlingen som foregår mellom teammedlemmene. Et godt grunnlag for dette legger du helt i starten av prosessen.
Akkurat nå inne vi i en tid hvor dette med teamarbeid ikke bare er ønskelig og hyggelig, men det er faktisk nødvendig.
- Om temaserien: Teamledelse fra A-Å
Teamledelse – denne serien tar sikte på å gi deg som leder, uavhengig av ledernivå, økt kunnskap og læring som teamledelse fra A-Å.
Her kan du lese alle deler i denne temaserien!
I vårt moderne arbeidsliv har teamledelse fått en fornyet oppmerksomhet fordi det er den arbeidsformen som egner seg best med utgangspunkt i mange områder. Noe som særlig kan nevnes, er: prestasjoner, kunnskapsledelse, kreativitet, innovasjon, beslutninger, arbeidsmiljø, kundeservice, salgsledelse med flere. Denne temaserien vil bli en komplett veileder for ledere som skal lede og utvikle et team eller en ledergruppe.
Allerede abonnement? Logg inn.
En måned print + digitalt
- LederNytt print magasiner
- LederNytt digital magasiner og arkiv
- LederNytt Pluss artikler
Kr 199,-
Ett år print + digitalt
- LederNytt print magasiner
- LederNytt digital magasiner og arkiv
- LederNytt Pluss artikler