I en stadig mer digitalisert verden vil manglende kunnskap om digitale teknologier resultere i at virksomheten sakker akterut i forhold til konkurrentene

Som leder vil det være nødvendig å ha kjennskap til de nye teknologiene som preger den digitale transformasjonen. Det er snakk om en komplett omveltning av gårsdagens forretningsmetoder. Jan Sollid Storehaug, daglig leder for Tenk Digitalt AS, har råd og tips som hjelper deg videre i den digitale transformasjonen.
Jeg vil oppfordre alle ledere til å prioritere egen videreutdanning. Fokuser på utdanningsprogrammer spesifikt på digitale teknologier og deres anvendelser. Dette kan være enten online-kurs, workshops eller deltidsstudier ved universiteter og høyskoler.

Allerede abonnement? Logg inn.
Populær
Premium
En måned print + digitalt
- LederNytt print magasiner
- LederNytt digital magasiner og arkiv
- LederNytt Pluss artikler
Kr 199,-
Populær
Premium
Ett år print + digitalt
- LederNytt print magasiner
- LederNytt digital magasiner og arkiv
- LederNytt Pluss artikler
kr 1 500,-