Lederskap i endring: Fremtidens ledere trenger nye ferdigheter

Tradisjonell lederutvikling preges ofte av dyre kurs og lite varig effekt. I sin nye bok «Kjernen i ledelse» går Rune Semundseth rett på sak: Fremtidens ledere trenger konkrete ferdigheter – ikke flere buzzord.
Vi trenger mindre teori og mer praktisk anvendbar kunnskap som kan implementeres direkte i arbeidshverdagen.
I boken tar Semundseth et kraftfullt oppgjør med konvensjonell lederopplæring. Han presenterer en jordnær og virkelighetsnær tilnærming som hjelper ledere med å vokse i takt med de stadig skiftende kravene i arbeidslivet. Dette er en bok for deg som vil lede med klarhet, forankring og fremtidstro.
- Oppsummering:
Lederskap i endring – lær hva fremtidens ledere virkelig trenger
Er du lei av dyre lederkurs med lite effekt? I et kraftfullt oppgjør med tradisjonell lederutvikling utfordrer Rune Semundseth dagens tankesett og gir oss det mange ledere savner: konkrete ferdigheter, praktiske verktøy og ekte innsikt i menneskelig ledelse.
Med utgangspunkt i sin nye bok Kjernen i ledelse, viser han hvorfor emosjonell intelligens, forventningsavklaringer og refleksjon blir avgjørende konkurransefortrinn i en kompleks og endringspreget arbeidshverdag.
Glem moteord og akademiske modeller – les om hvordan du bygger tillit, tydelighet og praktisk handlingskompetanse som faktisk virker.
Allerede abonnement? Logg inn.
En måned print + digitalt
- LederNytt print magasiner
- LederNytt digital magasiner og arkiv
- LederNytt Pluss artikler
Kr 199,-
Ett år print + digitalt
- LederNytt print magasiner
- LederNytt digital magasiner og arkiv
- LederNytt Pluss artikler